KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 3605231
nr 360 5231
Akvarell
R.Högfeldt, osign. sammanträde, 24x36
Utrop:
300 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 9 maj 2005
300 kr
500 kr
350 kr
450 kr
650 kr
1.500 kr
ledande budet*